gototopgototop
КОМУ ЗАВАЖАЛО ДЖЕРЕЛО БАЗИЇВКИ? Друк
Понеділок, 18 травня 2020, 20:56

Dzer_Baz20_1

Жидачівська міська рада спільно з комунальними підприємствами і громадськістю міста докладає чимало зусиль для того, щоб наш Жидачів був містом, у якому хочеться жити. Для цього проводиться постійний благоустрій вулиць, прибудинкових територій, громадських просторів й околиць міста. Не є винятком і ландшафтний заказник «Базиївка». Саме ця територія є унікальним як історичним, так і рекреаційним місцем, яке облюбували жидачівці. Тут створено еколого-краєзнавчу стежку, тут ростуть червонокнижні рослини, тут розміщується Ботанічний сад ЛНУ ім. І. Франка, тут облаштовано оглядовий майданчик і зони відпочинку. Саме тут було відновлено джерело, яке накрили спеціальною альтанкою, до нього було збудовано бруковані сходинки і поруч встановлено лавку.

Та, на превеликий жаль, не усім такий комфорт до вподоби. Певні невідомі особи усю бруківку з джерельної доріжки «виколупали» і викинули у джерело… Хтось також знищив ліхтар на оглядовому майданчику Базиївки, який кілька років освітлював територію ландшафтного заказника. 

Кому це все заважало? Хто таке вчинив? Для чого?

Запитань надто багато, але відповіді – жодної.

Непоодинокі випадки й зникнення квітів з міських клумб. Мабуть, ніхто з чужих не прийшов нищити елементи благоустрою міста. Чому ж не цінуємо те, що робиться заради нашого комфорту. Багато говоримо про красу закордонних населених пунктів, не помічаючи те, що хорошого робиться у нашому древньому Удечі.

То чому ж не цінуємо працю комунальних служб і міської ради, чому не любимо своє рідно місто?

Dzer_Baz20_2

Dzer_Baz20_3

Dzer_Baz20_4

Dzer_Baz20_6

Dzer_Baz20

Додати коментар: