gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КОМУНАЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ (2021р.) Друк
Понеділок, 18 січня 2021, 14:12

 

pribirannya-snig

18 січня відбулася нарада з керівниками міських комунальних підприємств, яку провів Жидачівський міський голова Володимир Левко. Було розглянуто питання належного тепло- та водопостачання у період зимових морозів.

Володимир Левко відзначив добру роботу комунальних служб у період снігопадів, які працювали спільно з ТзОВ «Шляхбудсервіс», КПК «Агроінвест», ФОП О. Цап, ФГ Б. Денькович. Дороги було розчищені й посипані піщаною сумішшю як у місті, та і в сільській місцевості Жидачівської територіальної громади.

Начальник Жидачівського МВУКГ Гнат Кухта інформував про чималу кількість боржників за житлово-комунальні послуги. Уже направлено 50 листів тим, хто боргує підприємству. Особливим неплатникам, які винні велику суму комунальному управлінню, буде направлено попередження про передачу справи у суд.

Міський голова наголосив на тому, що підхід до боржників має бути індивідуальним. Адже є чимало осіб, які є соціально незахищеними, користуються субсидіями та не завжди мають можливість вчасно розрахуватися за надані послуги.


Додати коментар: