gototopgototop
КОМУНАЛЬНИКИ ПРАЦЮЮТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ (2021р.) Друк
Понеділок, 18 січня 2021, 14:12

 

pribirannya-snig

18 січня відбулася нарада з керівниками міських комунальних підприємств, яку провів Жидачівський міський голова Володимир Левко. Було розглянуто питання належного тепло- та водопостачання у період зимових морозів.

Володимир Левко відзначив добру роботу комунальних служб у період снігопадів, які працювали спільно з ТзОВ «Шляхбудсервіс», КПК «Агроінвест», ФОП О. Цап, ФГ Б. Денькович. Дороги було розчищені й посипані піщаною сумішшю як у місті, та і в сільській місцевості Жидачівської територіальної громади.

Начальник Жидачівського МВУКГ Гнат Кухта інформував про чималу кількість боржників за житлово-комунальні послуги. Уже направлено 50 листів тим, хто боргує підприємству. Особливим неплатникам, які винні велику суму комунальному управлінню, буде направлено попередження про передачу справи у суд.

Міський голова наголосив на тому, що підхід до боржників має бути індивідуальним. Адже є чимало осіб, які є соціально незахищеними, користуються субсидіями та не завжди мають можливість вчасно розрахуватися за надані послуги.


Додати коментар: