gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КОМУНАЛЬНИКИ РАДЯТЬСЯ Друк
Понеділок, 21 серпня 2017, 13:06

mkp

21 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів розширену нараду з керівниками і працівниками комунальних підприємств міста. Було проаналізовано роботу комунальників за минулий тиждень. Зокрема йшлося про заходи щодо поліпшення якості води споживачам мікрорайону вулиць Мазепи-Шкільна, про можливість встановлення лічильників теплопостачання у комунальних будинках Жидачева, про організацію очистки водопроводів міста.

Серед важливих робіт на найближчі дні – продовження моніторингу якості води і тиску її подачі до багатоповерхівок на вул. Мазепи, Кобзаревій, Шкільній; проведення робіт з благоустрою і капітального ремонту вулиці Княжий Брід; підготовка пришкільних територій і відновлення дорожньої розмітки та знаків біля навчальних закладів до 1 вересня;  впорядкування вулиць і пам’ятних місць Жидачева до Дня державного прапора і Дня Незалежності України. 

Додати коментар: