gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
КОМУНАЛЬНИКИ РАДЯТЬСЯ Друк
Понеділок, 21 серпня 2017, 13:06

mkp

21 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів розширену нараду з керівниками і працівниками комунальних підприємств міста. Було проаналізовано роботу комунальників за минулий тиждень. Зокрема йшлося про заходи щодо поліпшення якості води споживачам мікрорайону вулиць Мазепи-Шкільна, про можливість встановлення лічильників теплопостачання у комунальних будинках Жидачева, про організацію очистки водопроводів міста.

Серед важливих робіт на найближчі дні – продовження моніторингу якості води і тиску її подачі до багатоповерхівок на вул. Мазепи, Кобзаревій, Шкільній; проведення робіт з благоустрою і капітального ремонту вулиці Княжий Брід; підготовка пришкільних територій і відновлення дорожньої розмітки та знаків біля навчальних закладів до 1 вересня;  впорядкування вулиць і пам’ятних місць Жидачева до Дня державного прапора і Дня Незалежності України. 

Додати коментар: