gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
КОМУНАЛЬНИКИ ВИРІШУЮТЬ ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОТІ МІСТА

z-m-r Міський голова м. Жидачева Володимир Левко щотижневу нараду з керівниками міських комунальних підприємств розпочав з інформації про те, що Жидачів, як було прийнято рішення на засіданні виконкому 3 червня 2016 року, не приймає тверді побутові відходи з м. Львова від суботи 11 червня.

Володимир Семенович проаналізував стан сміттєзвалища. Мер Жидачева особливу увагу акцентував на дотриманні техніки безпеки на сміттєзвалищі під час складування сміття. Серед головних завдань, які потрібно виконати найближчими днями, – гасіння задимленості (будуть залучені пожежники), пересипання викидів землею та піском, упорядкування території складування відходів й жорсткий контроль над транспортом, що завозить тверді побутові відходи на сміттєзвалище Жидачева.

Директор МКП «Жидачівводоканал» Ігор Ковалець інформував про те, що 14 червня через відключення водозабору від електропостачання у місті буде припинено подачу води з 8 до 19 години. Цими днями буде завершено каналізування вулиць Валова-Лісна, та проведено їх благоустрій. Відновлюватимуть дорожнє покриття вул. Грушевського-Пушкіна, де було прокладено каналізацію. До 20 червня 2016 року повинна бути подана на розгляд оптимізована схема водопостачання м. Жидачева.

 

Додати коментар: