gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КОМУНАЛЬНИКИ ЖИДАЧЕВА ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА НОВОРОЗДІЛЬСЬКІЙ ТЕЦ Друк
Понеділок, 14 січня 2019, 12:53

mkp 14 січня 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко розпочав робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств з заслуховування інформації про залучення працівників Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства до ліквідації аварії на ТЕЦ міста Нового Роздолу. Начальник МВУКГ Володимир Петрінець повідомив, що до бригади з ремонту пошкоджених теплотрас  були залучені сантехніки з Жидачева Микола Сербул, Володимир Канюка та Іван Борщевський,  котрі чудово виконали свою роботу.

На нараді йшлося і про встановлення водомірних вузлів в багатоквартирних будинках, що допоможе поліпшити облік споживання води і про першочерговість заміни водопроводів.

Було наголошено на належній організації проведення свята Водохреща на ріці Стрий з залученням правоохоронних органів,  представників МНС та медиків.

Володимир Левко наголосив на тому, що погодні умови несприятливі для руху на дорогах, тому потрібно подбати про безпеку на небезпечних ділянках.

Додати коментар: