gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 гру   січень 2019   лют

нпвсчпс
   1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Julianna Willis Technology
КОНСТРУКТИВНИЙ ДІАЛОГ Друк
Середа, 02 травня 2018, 18:56

konstrdial1

2 травня міський голова м. Жидачева Володимир Левко зустрівся з представниками ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини» - авторами звернення до керівництва міста щодо стурбованості стану сміттєзвалища, на якому нещодавно сталася пожежа.

Представники громадської організації повторили свої вимоги – контроль над експлуатацією сміттєзвалища, недопущення навмисних підпалів і самозаймань, відсутність сторонніх осіб на цьому об’єкті.

Мер міста наголосив на тому, що сміттєзвалище належить публічному акціонерному товариству «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат», яке зараз захоронює там промислові відходи.

Міське виробниче управління комунального господарства використовує лише частину полігону, де складує побутові відходи. Це сміття постійно пересипають землею й належно відгортають. Крім того, уже сформовано окреме місце для складування гілок, бур’яну і сухого листя.

Володимир Семенович інформував про те, що перша пожежа, яка сталася на сміттєзвалищі 21 квітня, найбільш ймовірно була спричинена навмисним підпалом промислових відходів ЖЦПК невідомими зловмисниками. Оскільки того дня трималася спекотна і вітряна погода, вогонь швидко розійшовся, охопивши 3 гектари території сміттєзвалища. Тож міській раді довелося діяти спільно з пожежниками і Жидачівською РДА. Друга пожежа відбулася 28 квітня. Її причини ті ж.

Після конструктивної розмови учасники діалогу вирушили на сміттєзвалище, де побували в його різних частинах. Мер міста наочно показав що уже зроблено. А зроблено чимало – під’їзну дорогу, відгортання та пересипання побутових відходів землею (що стримує загорання), сформовано спеціальне місце для біовідходів. Усі ці заходи сприяли тому, що два роки поспіль на сміттєзвалищі пожежі не виникали.

Відвідувачі побували й на місці, де комбінат утилізує промислові відходи.

Оглянувши територію сміттєзвалища, було зроблено відповідні висновки. А саме: на місці утилізації твердих побутових відходів загорання й забруднення навколишнього середовища не допускається, і роботу у цьому напрямі мерія та комунальники проводять постійно.

Представники громадськості та мерії домовилися діяти спільно кожен своїми можливостями і методами у напрямі належного утримання сміттєзвалища, недопущення його загорання й шкідливих викидів в атмосферу.

konstrdial2

konstrdial4

konstrdial9

konstrdial6


Додати коментар: