gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

КОРОНАВІРУС! ВООЗ РЕКОМЕНДУЄ! Друк
Четвер, 05 березня 2020, 16:16

koroh11

Гостра респіраторна хвороба, яку спричинює коронавірус 2019-nCoV – це інфекційна хвороба, яка виникла вперше у грудні 2019 року в портовому місті Ухань (Китай). Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) визнала спалах цієї хвороби надзвичайною ситуацією у сфері міжнародної охорони здоров’я та згідно Міжнародних медико-санітарних правил 2005 року запропонувала додаткові заходи до тимчасових рекомендацій з метою боротьби з нею.

З метою профілактики можливого зараження коронавірусом, у разі відвідування зооринків або ринків із продуктами тваринного походження необхідно дотримуватися таких правил:

ü уникати контакту з хворими тваринами або зіпсованими продуктами тваринного походження;

ü мийти руки з милом після доторку до тварин або продуктів тваринного походження;

ü уникати будь-якого контакту з безхатніми тваринами, що, можливо, проживають на території зооринку;

ü не торкатися очей, носа та рота брудними руками;

ü уникати контакту з потенційно зараженими (контамінованими) тваринними залишками чи рідинами на грунті або частинами предметів магазину чи зооринку;

ü уникати споживання сирих або недостатньо оброблених продуктів тваринного походження, належним чином термічно обробляти сире мясо, мясні субпродукти, молоко та слідувати належним практикам приготування харчових продуктів.

 

Як запобігти поширенню інфекції?

Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати).

Якщо ви відвідували Китай і протягом 2-х тижнів після цього у вас виникли симптоми респіраторного захворювання, негайно зверніться по медичну допомогу.

Під час кашлю та чхання прикрийте рот і ніс зігнутим ліктем чи одноразовою серветкою, після чого викиньте серветку та вимийте руки.

Необхідно дезінфікувати поверхні, яких торкалася інфікована людина.

Працівники із симптомами гострих респіраторних захворювань мають повідомити про це свого керівника та залишатися вдома.

Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому. 

Регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення. 

Необхідно обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

 

1_333

За матеріалами Жидачівського районного управління

Головного управління Держпродспоживслужби

у Львівській області                          

 

Додати коментар: