gototopgototop
КВАРТИРА ДЛЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ Друк
Середа, 13 жовтня 2021, 11:29

 kvart21_1

13 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко вручив ордер та ключі від квартири в м. Жидачеві учаснику АТО/ООС Андрію Анатолійовичу Ященку. Багатодітна родина захисника України потребувала покращення житлових умов, тож напередодні свята вшанування захисників України отримала від міської влади такий важливий подарунок. У заході взяв участь представник Спілки учасників АТО Жидачівщини Михайло Микитин.

Андрій Ященко розповів, що вражений увагою і підтримкою міської влади, адже за все життя побачив і пережив багато, проходив військову службу віддалених регіонах колишнього СРСР, чотири рази був в зоні проведення АТО, був командиром взводу. Захищаючи рідну землю. пройшов найзапекліші бої.

Жидачівський міський голова Володимир Левко під час спілкування із учасниками бойових дій розповів про ще одну сьогоднішню зустріч із учасником АТО, який потребує підтримки в лікуванні, адже наші захисники пройшли важкі випробування війною й потребують постійної уваги у вирішенні життєвих проблем.

Володимир Левко привітав захисників України із святом й побажав їм міцного здоров’я та мирного неба над Україною.

Слід зазначити, що питання покращення житлових умов родини захисника України Андрія Ященка розглядали на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради 24 вересня та 7 жовтня 2021 року. Було, зокрема, прийнято рішення про зняття статусу службового житла з квартири на вул. Клубній у м. Жидачеві та про тимчасове поліпшення житлових умов Ященка А.А.

Міський голова висловив сподівання на те, що багатодітна родина захисника України вже у найближчий період зможе скористатися також державною підтримкою для покращення житлових умов.

kvart21

kvart21_2kvart21_3

Додати коментар: