gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ВИШИВАНКА» Друк
Середа, 09 березня 2016, 12:19

zystrich-vuchuvanka-1 У п’ятницю, 4 березня, міський голова Володимир Левко зустрівся з мешканцями житлового масиву «Вишиванка», де уже розпочалися великі роботи з ремонту прибудинкових територій. Тож, тема розмови – благоустрій цієї території з врахуванням усіх побажань жителів прилеглих помешкань. Мешканці багатоквартирних будинків Фабрична, 3, 1а й Шашкевича, 99 виловили своє бачення впорядкування подвір’їв. Зокрема говорили про освітлення території й під’їздів, збір сміття у контейнери, облаштування стоянки для машин і формування пішохідних доріжок. Окремо йшлося про оформлення дитячого майданчика, зелених зон з лавочками для відпочинку та квіткових клумб.

Володимир Левко, уважно вислухавши усі побажання й зауваження, зазначив, що «Вишиванка» - перший об’єкт, з якого почалися ремонтні роботи у місті цьогоріч. Міський голова ознайомив громаду з основними планами з облаштування цієї прибудинкової території та розповів про те, на яких ремонтних роботах у Жидачеві міська рада зосередить свою увагу і кошти у 2016 році. У зустрічі також взяли участь секретар виконавчого комітету Жидачівської міської ради Ярослав Турченяк і представники міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець і Ольга Йонка.

zystrich-vuchuvanka-2

zystrich-vuchuvanka-3

zystrich-vuchuvanka-4

zystrich-vuchuvanka-5

zystrich-vuchuvanka-6

Додати коментар: