gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З МЕШКАНЦЯМИ ЖИТЛОВОГО МАСИВУ «ВИШИВАНКА»

zystrich-vuchuvanka-1 У п’ятницю, 4 березня, міський голова Володимир Левко зустрівся з мешканцями житлового масиву «Вишиванка», де уже розпочалися великі роботи з ремонту прибудинкових територій. Тож, тема розмови – благоустрій цієї території з врахуванням усіх побажань жителів прилеглих помешкань. Мешканці багатоквартирних будинків Фабрична, 3, 1а й Шашкевича, 99 виловили своє бачення впорядкування подвір’їв. Зокрема говорили про освітлення території й під’їздів, збір сміття у контейнери, облаштування стоянки для машин і формування пішохідних доріжок. Окремо йшлося про оформлення дитячого майданчика, зелених зон з лавочками для відпочинку та квіткових клумб.

Володимир Левко, уважно вислухавши усі побажання й зауваження, зазначив, що «Вишиванка» - перший об’єкт, з якого почалися ремонтні роботи у місті цьогоріч. Міський голова ознайомив громаду з основними планами з облаштування цієї прибудинкової території та розповів про те, на яких ремонтних роботах у Жидачеві міська рада зосередить свою увагу і кошти у 2016 році. У зустрічі також взяли участь секретар виконавчого комітету Жидачівської міської ради Ярослав Турченяк і представники міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець і Ольга Йонка.

zystrich-vuchuvanka-2

zystrich-vuchuvanka-3

zystrich-vuchuvanka-4

zystrich-vuchuvanka-5

zystrich-vuchuvanka-6

Додати коментар: