gototopgototop
МІСТО ГОТУЄТЬСЯ ДО СВЯТА (10.09.2018р.) Друк
Понеділок, 10 вересня 2018, 15:20

mkp Робочий тиждень керівників комунальних підприємств Жидачева розпочався з робочої наради, яку провів міський голова м. Жидачева Володимир Левко 10 вересня 2018 року. Було проаналізовано роботу комунальників за минулий тиждень і наголошено на належній підготовці до проведення гідравлічних випробувань тепломережі комунальні будинки.

Серед основного на найближчі дні – продовження робіт з виносу водогону за межі ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» та заміна водопроводу у мікрорайоні «Прибережний», на вулиці Надбережній.

Триває підготовка Жидачева до урочистостей з нагоди відзначення 625-річчя з часу надання древньому Удечу Магдебурзького права та Дня міста, які пройдуть 15-16 вересня цього року. Працівники Міського виробничого управління комунального господарства продовжують роботи з благоустрою скверу на вул. Шевченка, завершують облаштування дитячого ігрового майданчика, літньої сцени й території біля неї та Міського Будинку култури «Папірник». Крім того, розпочато ремонт тротуару на вул. Шевченка (від дитсадка «Барвінок» до приміщення «Укрпошти»). Саме на цій вулиці буде розміщено святковий ярмарок.

Додати коментар: