gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 січ   лютий 2019   бер

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
2425262728 
Julianna Walker Willis Technology
МУЗЕЙ ЖИДАЧЕВА ПОПОВНИВСЯ НОВИМИ ЕКСПОЗИЦІЯМИ Друк
Понеділок, 03 листопада 2014, 18:03

muzej1

 

2 листопада у Жидачеві в музеї історії та мистецтва Жидачівщини відбулося відкриття мистецької виставки художніх робіт відомих та молодих художників, вихідців з Жидачівського району.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко у вітальному слові зазначив: «Отримую особливу радість, коли у місті з’являється щось нове. Цього року місту виповнилося 850 років, і багато з того, що було заплановано, втілилося у життя. Жидачів помітно міняє своє обличчя, місто набуло власного іміджу. Уже зроблено перші кроки для того, щоб древній Удеч відвідували туристи, прагнемо, щоб Жидачів і надалі був включений у туристичну мапу Львівщини, а разом з ним і відвідини цієї особливої інституції – музею історії та мистецтва Жидачівщини».

Про велику роботу, яка передувала відкриттю місцевого музею, розповів його директор Степан Ревуцький, який наголосив, що велику допомогу і неоціненний вклад у відкриття цього пізнавального культурно-мистецького центру міста і району вніс Герой України Борис Возницький, й подякував усім представникам влади та митцям за всебічне сприяння.

З відкриттям нової експозиції у жидачівському музеї присутніх привітала Лариса Возницька, донька відомого мистецтвознавця, яка перейняла справу свого батька і сьогодні очолює Національну галерею мистецтв у Львові. Її заступник Володимир Пшик підкреслив, що започаткована у Жидачеві музейна справа потребує продовження – поповнення новими експонатами.

Після завершення офіційної частини усі присутні мали можливість оглянути виставку робіт художників Жидачівщини: народного художника України Зеновія Кецала (уродженець с. Добрівляни), заслуженого художника України, лауреата Шевченківської премії Володимира Патика (уродженець с. Чорний Острів), заслуженого художника України Євгена Манишина (уродженець с. Бортники), скульптора Романа Романовича (уродженець с. Голешів, автор пам’ятника Роксолані у м. Рогатин, співавтор проекту пам’ятника Данилу Галицькому у Львові) та місцевих митців Миколи Щербини, Марії Турченяк, Романа Свередюка, Романа Романіва, Уляни (Юлії) Пельо, Михайла і Галини Романівих.

muzej2   muzej3

muzej4   muzej5


muzej6


Додати коментар: