gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 жов   листопад 2014   гру

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Julianna Walker Willis Technology
НА ПІДТРИМКУ УЧАСНИКІВ АТО ТА ЇХ СІМЕЙ

na-pidtrumky-ato На сесії міської ради, яка відбулася 27 серпня, міський голова Володимир Левко подав пропозицію щодо фінансової та соціальної підтримки учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Жидачева.

У липні цього року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідно до якого військовослужбовцям (резервістам, військовозобов’язаним), які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції надано статус учасника бойових дій. Діючим законодавством учасникам бойових дій передбачені різноманітні пільги в рамках соціального захисту. Серед них 75-процентна знижка плати за надані комунальні послуги.

Зважаючи на те, що послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території, вивезення твердих побутових відходів, централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення надають міські комунальні підприємства, в межах повноважень визначених нормативно-правовими актами України, міська рада вирішила звільнити учасників бойових дій від сплати за надані комунальні послуги понад норми передбачені чинним законодавством для досягнення 100-процентної знижки.

Аналогічно прийнято рішення і про звільнення від плати за перебування у міських дошкільних навчальних закладах дітей учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції.

Виконавчому комітетові Жидачівської міської ради доручено розробити Положення про порядок надання фінансової та соціальної підтримки учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Жидачева з визначенням джерел її фінансування, а відділу фінансів і бюджету підготувати пропозиції щодо внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік та в розписи фінансування міських комунальних підприємств і міських дошкільних навчальних закладів у зв'язку з прийняттям такого рішення та врахувати їх при плануванні міського бюджету м. Жидачева на 2015 рік.

Депутати також одноголосно прийняли рішення рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, які розташовані на території міста Жидачева, обслуговувати учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції позачергово.

В процесі обговорення і прийняття рішення про фінансову та соціальну підтримку учасників бойових дій у зоні антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців міста Жидачева було запропоновано робочій групі підготувати і направити звернення у «Львівгаз» та «Львівобленерго» з пропозиціями надавати учасникам АТО 100-процентну знижку за спожитий газ та електроенергію.

Прийняте рішення чинне з 1 вересня 2014 року і відповідальні працівники міської ради, комунальних підприємств та позашкільних закладів приступили до його виконання.

Додати коментар: