gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 лют   березень 2019   кві

нпвсчпс
   1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Julianna Willis Technology
НА ЗАСІДАННІ ВИКОНКОМУ 03.10.2018 р.

vykonkom

Чергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 3 жовтня 2018 року, розпочалося з обговорення питання щодо порядку оприлюднення інформації про діяльність комунальних підприємств Жидачівської міської ради в мережі Інтернет. На виконання вимог діючого законодавства, з метою забезпечення прозорості, відкритості, вільного доступу громадян до інформації щодо діяльності міських комунальних підприємств (МКП) вирішено затвердити Порядок оприлюднення відповідної інформації на офіційних веб-сайтах підприємств. Керівникам МКП доручено визначити осіб, відповідальних за адміністрування сайту та розміщення на ньому публічної інформації.

Головний бухгалтер міської ради І.Николи ознайомила членів виконкому з результатами виконання міського бюджету за 9-ть місяців поточного року. За звітний період до міської казни поступило 18 783,9 тис. грн, видатки складають 13 069,7 тис. грн. Охарактеризувавши по функціях основні показники дохідної та видаткової частин бюджету пані Ірина запропонувала прийняти його до відома і подати на затвердження на чергову сесію міської ради.    

Про надання матеріальної допомоги мешканцям міста Жидачева хворим на інсулінозалежний цукровий діабет на засіданні доповідала секретар міської ради О.Лешков’ят. Вона оприлюднила інформацію комунального некомерційного підприємства «Жидачівська центральна районна лікарня» Жидачівської районної ради про відсутність коштів на відшкодування препаратів інсуліну відповідній категорії хворих, потребу в коштах та повідомила про лист Жидачівської районної державної адміністрації, в якому вказано про відсутність коштів на вказані цільові видатки у районному бюджеті. Видатки на охорону здоров’я з міського бюджету міст районного значення, яким є міський бюджет м. Жидачева, не регламентовані діючим бюджетним законодаством. Беручи до уваги складні фінансові обставини, які склалися у осіб, хворих на інсулінозалежний цукровий діабет, які вимушені купляти препарати інсуліну за власні кошти, з метою оперативного вирішення цього питання, соціальної та матеріальної підтримки таких осіб і членів їх сімей членам виконкому було запропоновано прийняти рішення про надання адресної грошової допомоги хворим, що потребують дороговартісних життєво необхідних ліків. Рішення прийнято: для 36 хворих, з яких четверо дітей, на виплату одноразової грошової допомоги погоджено виділити 92,0 тис. грн. Член виконкому, головний лікар КНП «Жидачівська ЦРЛ» інформував присутніх про складну фінансову і життєву ситуацію, яка склалася у другому півріччі поточного року у хворих на інсулінозалежний цукровий діабет, а саме повну відсутність коштів на відшкодування вартості препаратів інсуліну й відзначив оперативність Жидачівської міської ради у вирішенні цього питання для мешканців міста.  

Члени виконавчого комітету погодили зміни до детального плану території у м. Жидачеві на вул. Залізнична, 3 для визначення планувальних обмежень для реконструкції нежитлової будівлі складу під розміщення дільниці з виробництва крохмалю, прийняли рішення щодо присвоєння адреси частинам житлового будинку на вул. І.Франка, надання грошової матеріальної допомоги учасникам АТО та мешканцям міста, які її потребують, затвердили звіт про незалежну оцінку майна – нежитлового приміщення в будівлі № 4 на вул. Шевченка, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Жидачева затвердили кошторисні розрахунки вартості будівництв (коригування) тротуарів по вул. Грушевського та Стрийській.

Додати коментар: