gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ (10.03.2020 р.) Друк
Вівторок, 10 березня 2020, 12:08

mkp 10 березня 2020 року міський голова Жидачева Володимир Левко провів робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств, на якій йшлося про стан розрахунків за теплопостачання з МКП «Жидачівтеплокомуненерго» та планування інспектування квартир, мешканці яких боргують за теплопостачання. Мер міста наголосив на тому, що опалювальний сезон, незважаючи на підняття середньодобової температури, триватиме.

Серед важливих робіт, які заплановані на найближчий час, - ремонт станції знезалізнення (МКП «Жидачівводоканал») й заміна водопроводу на вул. О. Пушкіна (від вул. Шкільної до вул. М. Шашкевича).

МВУКГ працює над ямковим ремонтом гравійних доріг та планує обстеження і ремонт асфальтного покриття міських вулиць, тротуарів та прибудинкових територій. Йшлося і про планування благоустрою стадіону «Авангард». При МВУКГ буде створена комісія з обстеження ігрових споруд усіх дитячих майданчиків Жидачева та проведено їх відновлення. Серед заходів з планування робіт щодо санітарної очистки міста – проведення толок у мікрорайонах міста і біля озера «Промінь».

На нараді було акцентовано на тимчасовому обмеженні проведеннямасових заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу.

 

 

Додати коментар: