gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
НЕПЕРЕДБАЧУВАНА СИТУАЦІЯ

sytuacia

Як відомо, прийом побутових відходів, які утворені у м. Львові, для захоронення на сміттєзвалищі м. Жидачева не проводиться з 1 січня 2018 року. Проте, за повідомленням департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, через непередбачувану ситуацію на одному з перевалочних пунктів м. Львова виникла необхідність провести невідкладний вивіз на захоронення ТПВ на сміттєзвалища області. Тому департамент звернувся до виконкому Жидачівської міської ради (підписанта відповідного меморандуму щодо прийому львівського сміття) з проханням прийняти певну кількість побутових відходів на полігон м. Жидачева.

Станом на 23 травня 2018 року укладено договір між Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства та перевізником побутових відходів ТзОВ "АВЕ-Львів", яким передбачено прийом 100 тонн сміття (10 сміттєвозів) в термін до 31 травня 2018 року на суму 50 тис. грн. Отримані кошти будуть використані на впорядкування місця захоронення побутових відходів. Контроль за організацією прийому відходів на сміттєзвалище здійснює Жидачівське МВУКГ згідно з товаро-транспортною документацією та за умови попередньої оплати.

Додати коментар: