gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

НОВІ ДОРІЖКИ В ЗДО «ДИВОСВІТ» Друк
Четвер, 28 жовтня 2021, 10:12

Duvosvit

У м. Жидачеві, в ЗДО «Дивосвіт» за кошти бюджету Жидачівської міської територіальної громади завершено капітальний ремонт пішохідних доріжок. За інформацією фінансового відділу міської ради, загальна вартість виконаних робіт складає 535 тис. грн.

Варто зазначити, що у цьому році вдалося облаштувати нові пішохідні доріжки також у кількох школах громади. Тепер вирішено питання, яке було важливим для колективу закладу дошкільної освіти «Дивосвіт», представники якого через соціальні мережі поширили інформацію про подію із словами вдячності за цю добру справу:

«Колектив ЗДО «Дивосвіт», батьківська громадськість, наші вихованці, щиро вдячні Жидачівській міській раді за облаштування пішохідної доріжки. Тепер територія нашого садочку виглядає доглянутою і гарною.

Кожен з нас розуміє, як непросто у теперішній важкий для країни час віднайти та викроїти із скромного бюджету міста кошти на ремонт доріг, вулиць, прибудинкових територій, дахів… І хоча все, що виконують працівники міської громади, комунальних підприємств, є їх безпосереднім професійним обов’язком, ніколи зайвими не бувають людські шана і вдячність. Адже дуже часто їх праця залишається непоміченою і не сприймається мешканцями міста як щось особливе.

Тож, нехай і надалі порядок та лад панують у нашому місті Жидачеві, а людська вдячність нехай додає наснаги і сили творити МІСТО в якому хочеться жити, працювати і виховувати своїх дітей!»

 

Duvjsvit1


Duvjsvit2


Додати коментар: