gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

НОВІ ВИКЛИКИ НЕГОДИ (2021 р.) Друк
Понеділок, 15 лютого 2021, 13:26

mkp 15 лютого 2021 року Жидачівський міський голова Володимир Левко зустрівся з керівниками міських комунальних підприємств з питань життєдіяльності Жидачівської міської територіальної громади.

Найперше питання – аналіз роботи комунальних служб в період негоди і снігопадів, які працюють практично цілодобово.

Гнат Кухта, начальник Жидачівського МВУКГ інформував про те, що найбільші перемети на ділянках трас, які розміщені уздовж полів. Зокрема це території біля с. Заболотівці, Бережниця, Рогізно та Журавків.

Окрім спецтехніки МВУКГ та МКП «Жидачівводоканал», на дорогах громади згідно з договорами працює техніка суб’єктів господарювання Жидачівської МТГ. При цьому очищали дороги не тільки комунальної власності в населених пунктах громади, але й дороги загального користування місцевого та державного значення.

Надалі Жидачівська міська рада звертається з проханням до власників автотранспорту утриматися від поїздок у період негоди.

Міський голова наголосив на належному утриманні територій біля лікарні, шкіл й дитсадків. Та звернув увагу на тому, щоб комунальники вчасно очищали сніг та бурульки на покрівлях багатоповерхівок і будинків установ міста, з метою уникнення обвалів і небезпечних ситуацій. Адже під вагою снігу дахи можуть провалитися, як це сталося у сільськогосподарському підприємстві Богдана Деньковича, де обвалилися дахи складських приміщень.

Додати коментар: