gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

НОВІ ЗІРКИ ДРЕВНЬОГО УДЕЧА У ДЕНЬ ЙОГО 852-РІЧЧЯ

polyaris-2016-1 Святкування Дня міста-2016 розпочалося у п’ятницю 16 вересня з презентації громадського простору для споглядання вечірнього неба «Polaris» біля озера «Промінь» на вул. Садовій та флеш-мобу «Подаруй свою зірку». Більше фотографій тут...

Жидачівська міська рада влаштувала на оглядовому майданчику територію, на якій розташувала вказівні знаки, що допомагають орієнтуватися у нічному небі. А вихованці Жидачівського Центру творчості для дітей та молоді підготували спеціальну творчу програму, приурочену відкриттю цієї неординарної території. Діти тішили глядачів своїми чудовим голосочками, піснями, віршованими рядками й танцями. Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук привітав усіх, хто не полінувався у пізню годину прийти до озера «Промінь» й підтримати цікаву акцію, та розповів про те, яким буде святкування 852-річчя древнього Удеча.

Родзинкою вечірнього свята були небесні ліхтарики, що відлітали у темне небо, немов запалені зірки, та створення відбитку нічного небокраю з його світилами на оглядовому майданчику – цей шедевр малювала малеча Жидачева.

Додати коментар: