gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
НОВИНИ ВІД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

maket-richennia 22 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

Члени виконкому відповідними рішеннями затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості поточних ремонтів тротуарів на вул. Кобзарева (від будинку №19 до будинку №5) в сумі 103,697 тис. грн. та на вул.. Шкільна (біля НВК №1) в сумі 41,180 тис. грн., дороги на вул. С.Бандери в сумі 89,508 тис. грн., площі біля пам’ятника Б.Хмельницького на вул.. Грушевського в сумі 33,042 тис грн., частини дороги від будинку №11 до будинку № 23 на вул. Я.Мудрого в сумі 73,376 тис. грн..

Затверджено кошторис на влаштування огорожі шляхом капітального ремонту спортивного майданчику на вул. Шкільна, 8 в сумі 22,824 тис. грн..

З метою забезпечення перш за все безпеки руху пішоходів та для регулювання пересування транспортних засобів вулицями та дорогами міста, враховуючи звернення мешканців, члени виконкому вирішили встановити додаткові дорожні знаки у місті.

Відтак, знак «спосіб паркування» з нанесенням відповідної дорожньої горизонтальної розмітки буде встановлено на проміжку від перехрестя з вул. Шашкевича - Міцкевича (непарна сторона) до місця паркування на вул. Міцкевича.

На частині дороги від перехрестя вулиць Шашкевича – Стрийська до перехрестя вулиць Шашкевича - Кобзарева планується встановлення вказівників з обмеженням швидкості руху. Такі ж обмежувальні знаки встановлять на проміжку дороги від перехрестя вулиць Чайковського – Я.Мудрого до приміщення Державного казначейства на вул. Я.Мудрого.

На засіданні виконком затвердив звіти про незалежну оцінку комунального майна - нежитлового приміщення в будинку № 28 на вул. Мазепи, загальною площею 40,3 кв. м і ринковою вартістю 84,7 тис. грн. без ПДВ та нежитлового приміщення котельні на вул. Грушевського,33 б, загальною площею 15,5 кв. м і ринковою вартістю 23,2 тис. грн. без ПДВ.

Цього ж дня вирішено оголосити конкурс на право оренди на приміщення колишньої котельні на вул.Грушевського,33 б.

Прийнято рішення про комісію з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у м. Жидачеві, про затвердження Положення про порядок формування та використання коштів на утримання служби замовника міських комунальних підприємств, про видалення у місті аварійного дерева.

Також, Жидачівському відділенню ТОВ «Нова Пошта», яке працює за адресою вул.. Міцкевича, 9, погоджено графік, маршрут руху вантажних автомобілів, що перевозять вантажі кур’єрської служби жидачівського відділення і курсують маршрутом Стрий – Жидачів, а підприємству «Сигма» - схему влаштування волокнисто - оптичної лінії на ділянці вул. Стрийська (правий берег річки Стрий) та місце встановлення опор на березі річки.

Додати коментар: