gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОБГОВОРЕННЯ НОВИХ ПОДАТКІВ Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 18:17


obgovorennya-podatkiv-111 лютого у Жидачівській міській раді відбулася зустріч представників міської влади, контролюючих органів і підприємців міста на тему змін у Податковому кодексі, що стосуються безпосередньо малого і середнього бізнесу. Міський голова м. Жидачева Володимир Левко запросив до діалогу представників Жидачівського відділу Держгеокадастру, Жидачівського відділення Миколаївської ОДПІ та тих, хто зі своєї підприємницької діяльності платить місту податки.

obgovorennya-podatkiv-2

obgovorennya-podatkiv-3

Найбільше уваги було приділено питанню встановлення плати за землю, а саме ставок земельного податку та орендної плати для фізичних і юридичних осіб на території м. Жидачева. Йшлося також про середню (базову) вартість одного квадратного метра земель у місті, про суми плати за землю і про можливі варіанти їх коригування.

Свої міркування з приводу цих питань висловлювали бізнесмени, спеціалісти дали фахові роз’яснення вимог діючого законодавства.

Додати коментар: