gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

geoinf_syst

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО

mkp «МКП «Жидачівтеплокомуненерго» розпочало опалювальний сезон вчасно і без збоїв, як і було заплановано у понеділок, 23 жовтня», - про це повідомив начальник підприємства Ігор Возний на черговій нараді з комунальниками.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко проаналізував стан розрахунків споживачів за послуги, що надають МКП «Жидачівводоканал», «Жидачівтеплокомуненерго» і Міське виробниче управління комунального господарства.

Начальник «Жидачівводоканалу» Ігор Ковалець і керівник МВУКГ Володимир Петрінець звітували про результати робіт з поліпшення подачі води до комунальних будинків мікрорайону вулиць Шкільна-Мазепи-Кобзарева і планували подальші дії у цьому напрямі.

Йшлося про підготовку до зими й створення запасів піску для посипання вулиць, про продовження робіт з благоустрою прибудинкової території на вул. Лепкого, 19 та під’їзної дороги до міського сміттєзвалища. 

Додати коментар: