gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОСНОВНЕ З БЛАГОУСТРОЮ (11.11.2019р.) Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 11:21

mkp 11 листопада робочий тиждень керівників міських комунальних підприємств Жидачева розпочався з наради і планування основних робіт, яку провів міський голова Жидачева Володимир Левко. Йшлося про завершення виготовлення проектної документації на встановлення незалежного електроживлення водозабору і очисних споруд МКП «Жидачівводоканал». Це одне з пріоритетних завдань, адже незалежне електроживлення водоканалу сприятиме безперебійній роботі підприємства.

Працівники МВУКГ працюють над вирішенням питань, що пов’язані з недостатнім температурним режимом в окремих квартирах багатоповерхівок на вул. Шкільній і Мазепи. Крім того, реагують на звернення щодо погіршення якості води у комунальних домах.

На 14 листопада мер міста запланував зустріч з керівництвом і працівниками Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, на якій будуть вирішуватися важливі питання роботи управління, організації визначення управителів комунальних будинків, планування бюджету на 2020 рік та благоустрою міста.

Окремо йшлося про підтримку громадської спільноти, яка опікується безпритульними собаками і кішками «Безпритульні хвостики».

Додати коментар: