gototopgototop
ОСНОВНЕ З БЛАГОУСТРОЮ (11.11.2019р.) Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 11:21

mkp 11 листопада робочий тиждень керівників міських комунальних підприємств Жидачева розпочався з наради і планування основних робіт, яку провів міський голова Жидачева Володимир Левко. Йшлося про завершення виготовлення проектної документації на встановлення незалежного електроживлення водозабору і очисних споруд МКП «Жидачівводоканал». Це одне з пріоритетних завдань, адже незалежне електроживлення водоканалу сприятиме безперебійній роботі підприємства.

Працівники МВУКГ працюють над вирішенням питань, що пов’язані з недостатнім температурним режимом в окремих квартирах багатоповерхівок на вул. Шкільній і Мазепи. Крім того, реагують на звернення щодо погіршення якості води у комунальних домах.

На 14 листопада мер міста запланував зустріч з керівництвом і працівниками Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, на якій будуть вирішуватися важливі питання роботи управління, організації визначення управителів комунальних будинків, планування бюджету на 2020 рік та благоустрою міста.

Окремо йшлося про підтримку громадської спільноти, яка опікується безпритульними собаками і кішками «Безпритульні хвостики».

Додати коментар: