gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОСНОВНІ ПИТАННЯ З БЛАГОУСТРОЮ МІСТА (10.06.2019) Друк
Понеділок, 10 червня 2019, 10:21

mkp 10 червня 2019 року міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств. Мер міста наголосив, що першочерговими питаннями для вирішення є погашення заборгованості споживачів централізованого опалення перед МКП «Жидачівтеплокомуненерго» та переведення на індивідуальне опалення чотирьох комунальних будинків на вулицях Зеленій, Д. Галицького і Княжому Броді.

У ході розмови йшлося і про потребу у пришвидшенні робіт з каналізування мікрорайону «За переїздом», щоб встигнути до осені здати в експлуатацію КНС, що споруджується на цій території, і підключенні до неї вул. Полуботка. Працівникам МКП «Жидачівводоканал» дано доручення завершити протягом цього тижня заміну водопроводів на вул. Б. Хмельницького і Надбережній.

На нараді говорили про вирішення питання втрати води у будинку на вул. Мазепи, 28 на законодавчому рівні та про встановлення водомірного вузла обліку води і пломб з магнітною стрічкою у комунальних будинках на вул. Шкільній №4 і №4а.

Протягом найближчих днів працівники Міського виробничого управління комунального господарства впорядковуватимуть торгівлю вживаними речами на вул. М. Грушевського, коситимуть зелені газони на території міста, продовжать роботи зі спорудження дитячого майданчика «Веселий мурашник» на вул. В. Симоненка.

 

Додати коментар: