gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ КОМУНАЛЬНИКІВ (07.08.2017 р.) Друк
Понеділок, 07 серпня 2017, 14:46
mkp

7 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів розширену нараду з керівниками і працівниками міських комунальних підприємств. Володимир Петрінець (начальник МВУКГ) та Ігор Ковалець (директор МКП «Жидачівводоканал») інформували про усунення неполадок, що виникали на вихідних, – очистка каналізаційних колекторів, ремонт поривів водопроводів на вулицях В.Івасюка, Тернопільській, М.Заньковецької.

Володимир Семенович наголосив на продовженні робіт з каналізування мікрорайону «Прибережний», щоб до завершення 2017 року запустити каналізаційно-насосну станцію на цій території.

Серед доручень - у рамках підготовки до опалювального сезону – підготувати усю необхідну документацію. Міському комунальному підприємству «Жидачівтеплокомуненерго» (директор Ігор Возний) та Міському виробничому управлінню комунального господарства - розглянути питання про встановлення загально-будинкових лічильників обміну тепла, враховуючи діюче законодавство про комерційний облік споживання теплової енергії.

Йшлося на нараді про дотримання строків виплати заробітної плати, розрахунків з бюджетом і пенсійним фондом, недопущення боргів за енергоносії. Окремо порушувалося питання забезпечення кадрами, без яких сьогодні кожному з підприємств важко здійснювати свою діяльність й забезпечувати належну якість надання послуг.

Мер міста наголосив на тому, що якість води – пріоритетне питання, і для її поліпшення будуть вживатися додаткові кардинальні рішучі кроки. Тому представникам «Жидачівводоканалу» і МВУКГ дано доручення по кожному багатоповерховому будинку і під’їзду мікрорайону Шкільна-Мазепи-Шашкевича підготувати перелік заходів і орієнтовну вартість робіт з метою поліпшення якості води, що надходить до споживачів. Того ж дня заплановано зустріч з працівниками «Жидачівводоканалу», а в середу, 8 серпня, о 16 годині міський голова зустрінеться з мешканцями Жидачева для обговорення усіх можливостей покращення водопостачання у місті.

Мова йшла також про організацію робіт з підключення будинків споживачів до каналізаціних мереж і очистки водогонів, про благоустрій багатоповерхівки № 19 на вул. Б.Лепкого, де заплановані роботи з облаштування прибудинкової території, про санітарний стан і прибирання тих будинкових територій, мешканці яких відмовилися від надання послуг з прибирання, та про наведення порядку на діючому кладовищі й завершення спорудження огорожі.

Міське виробниче управління комунального господарства проведе обстеження усіх доріг в асфальтному покритті й розпочне ямковий ремонт, покосить узбіччя на вул. Княжий Брід, де заплановано ремонт дорожнього покриття, й облаштує водовідведення на вул. Дерев’янка.

Продовжаться робота й над сортуванням сміття: будуть визначені контейнери для сухих папір, картон, пластик, скло, поліетилен) і мокрих відходів, модернізуватиметься й вуличне освітлення.

Додати коментар: