gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РОБОТОЮ ТзОВ «ВУД ІНДАСТРІС» Друк
П'ятниця, 10 вересня 2021, 16:08

vud_id_01

Представники відділу економічного розвитку Жидачівської міської ради Леся Шумельда, Світлана Сенюра та директор Жидачівського професійного ліцею Мар’ян Кушнір ознайомилися із діяльністю підприємства «Вуд Індастріс».

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво струганого і лущеного шпону, профільованого бруса і пиломатеріалів. В ході зустрічі гості підприємства поспілкувалися з керівництвом: власником Селім Тевер, директором підприємства Сагра Кахраман Унал та комерційним директором Ісмет Закер’яєв, оглянули потужності підприємства та ознайомились з технологією виробництва. Директор підприємства розповів, що на виробництві працює 165 людей, компанія виробляє продукцію з таких порід дерев як вільхи, буку, та берези ,що використовується при виготовленні меблів, дверей, підлог тощо. Імпортерами продукції є компанії з Іспанії, Франції, Туреччини, Єгипту, Словаччини, Польщі та ін. Комерційний директор п. Ісмет зазначив, що компанія налагодила практично безвідходне виробництво: вторсировина використовується для виробництва тирсоплити, а решту відходних матеріалів постачається у професійний ліцей з яким компанія тісно співпрацює. Директор професійного ліцею зауважив, що вторсировина із ВудІндастріс використовується для виготовлення екобудівельних блоків з яких найближчим часом планується звести екологічно чистий будинок на території навчального закладу.

За словами директора п. Сагра Кахраман Унал ТзОВ «Вуд Індастріс» є відкритою для співпраці, а також соціально відповідальною компанією, зокрема, при фінансовій підтримці Вуд Індастріс було закуплено форму для місцевого футбольного клубу «Авангард».

Під час відвідування підприємства було приємно спостерігати за тим, як з творчим підходом оформлено територію. Розмальовані бетонні стіни навколо підприємства свідчить про креативність, творчість та бажання створити комфортну атмосферу. Помітивши художні оформлення території гості запросили керівництво підприємства відвідати виставку художників, яка пройде в рамках святкування Дня Міста 19 вересня біля літньої сцени, а 18 вересня представити продукцію компанії та вільні робочі вакансії на Святковому ярмарку, що відбудеться на стадіоні Жидачівської ЗЗСО І-ІІІст. №2.

На завершення цікавої зустрічі представники відділу економічного розвитку та інвестицій побажали успішної діяльності підприємству, а також запевнили, що Жидачівська міська рада завжди відкрита для діалогу з бізнесом та готова до співпраці у питаннях інвестицій у економіку Жидачівської громади.

vud_id_02

vud_id_03

vud_id_04

Додати коментар: