gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

footb23.06.19

В 10-у турі Першості Львівщини ФК «Авангард» в домашній зустрічі переміг ФК «Богун» з м. Бродів з рахунком 3-1.

Гра 23 червня 2019 року, що пройшла у Жидачеві, на стадіоні «Авангард», виявилась напруженою, адже для обох команд важливо було взяти 3 очки. З перших хвилин гри футболісти нашого міста взяли гру під свій контроль. На 34-й хвилині завдяки точному удару Сергія Федака у верхній кут воріт наша команда повела у рахунку. Перша половина гри завершилася мінімальною перевагою «Авангарду».

Другий тайм наша команда розпочала впевнено, проводивши гострі атаки в сторону воріт суперника. На 75-й хвилині в наші ворота було призначено пенальті. Суперник впевнено реалізував свою можливість. Після розіграшу м'яча з центру поля наші футболісти підловили команду з Бродів на контратаці, і на 77-й хвилині зусиллями Юрія Кутного і Богдана Бойка ми відновили свою перевагу. Під завершення гри досвідчений Дмитро Гришик красивим ударом головою забив гол, що приніс жидачівській команді впевнену перемогу з рахунком 3:1.

Щиро вітаємо ФК «Авангард» і бажаємо досягнення нових спортивних олімпів.