gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПЕРЕМОГА ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ ЖИДАЧЕВА У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ

ispaniya1

Нещодавно юні футболісти Жидачівської ДЮСШ взяли участь у традиційному міжнародному дитячому футбольному турнірі «Copa Sant Vinsenc 17», організатор якої німецька спортивна компанія «Komm Mit International». Цьогорічні змагання відбулися на побережжі Іспанії, неподалік Барселони 8-11 жовтня. Участь у них взяли 160 команд з дев’яти  країн, серед яких і дві команди Жидачева (спортсмени 2005 і 2007 років народження). Тренери – Йосип Витак та Володимир Сапуга.

Молодші футболісти змагалися з чотирма суперниками з Іспанії,  Німеччини та України (м. Луцьк). Команда старших футболістів змагалася з шістьома командами зі Швеції, Німеччини, Норвегії й України (також з м. Луцька) й не програли жодної гри. Фінал з німецькою командою був надзвичайно напруженим. Але завдяки майстерності і досвіду, здобутим на міжнародній футбольній арені, матч закінчився з рахунком 2:1 на користь наших гравців.

Як зазначає тренер Володимир Сапуга: «Ми були приємно вражені, коли кращим гравцем серед молодших команд було визнано нашого вихованця Романа Турянського, а серед старших – Дениса Сметану. Команда переможців отримала кубок турніру, а футболісти – медалі».

Юні спортсмени повернулися до Жидачева не лише з великою перемогою, але й чималою кількістю позитивних вражень від поїздки. Адже в Іспанії вони мали нагоду відпочити на березі теплого Середземного моря. Крім того, була нагода побувати і в самій Барселоні. У цьому чудовому місті діти відвідали стадіон «Камп Ноу», храм «Саґра́да Фамі́лія» і парк Гуель, які проектував архітектор Гауді.

По дорозі до Іспанії наші спортсмени завітали до Праги, де зіграли товариські матчі зі «Спартою» і здобули перемогу. Побували в одному з найкращих зоопарків Європи, заїхали в Париж і Монако.

Така поїздка стала можливою завдяки сприянню батьків юних вихованців Жидачівської ДЮСШ, котрі підтримують своїх дітей у прагненні нових футбольних  висот. Спортивну форму презентували меценати Василь Джус, Ігор Костирко (ТЦ «Оселя) та Олег Карпінський. 

Дякуємо за фото Світлані Сенюрі. 

ispaniya3

ispaniya

ispaniya4

ispaniya5

Додати коментар: