gototopgototop
ПЕРША РІЧНИЦЯ ГРОМАДИ Друк
Четвер, 25 листопада 2021, 09:53

Richnytsia

Рік тому, 24 листопада 2020 року, відбулася перша сесія новоствореної Жидачівської міської територіальної громади. На сесійному засіданні розглянули питання вступу на посаду голови громади і прийняття присяги новообраних депутатів, також було прийнято рішення про прийняття на баланс громади комунального майна Жидачівської районної ради та майна колишніх сільських рад (Бережницької,Вільховецької, Зарічанської та Млиниської). Згодом, після перерви та попередніх обговорень, було розглянуто великий перелік рішень: від призначення секретаря Жидачівської міської ради і формування постійних депутатських комісій – до структури апарату і заступників голови.

За рік нашої спільної роботи громада пройшла своє становлення, сформовано єдину команду управлінських структур та працівників комунальних установ, перед якою поставлено чіткі завдання з вирішення найважливіших питань соціально-економічного розвитку громади. Найголовнішим у нашій спільній роботі є вирішення питань, які є важливими для людей, створення умов для покращення якості їх життя та успішного розвитку громади.

За перший рік нам вдалося вже зробити важливі кроки із згуртування та зміцнення громади. Для нас важливо об’єднати наші села, щоб їхні мешканці відчули, що ми єдина громада на основі вирішення важливих питань соціально-економічного розвитку кожного населеного пункту нашої громади. Ми вирішуємо завдання виконання бюджету громади, а кошти від перевиконання спрямовуємо на розв’язання найважливіших проблемних питань соціальної сфери. Найголовнішим сьогодні є збереження життя і здоров’я людей, тож робимо все можливе для підтримки медичної галузі. Здійснено конкретні кроки з вирішення питань фінансової підтримки на придбання кисневого обладнання для ковідного відділення та капітального ремонту приймального відділення КНП «Жидачівська міська лікарня». Для нас важливим є вирішення пріоритетних завдань розвитку галузі освіти та культури, соціального захисту мешканців громади.

Цей рік приніс нам щедрий урожай для трудівників села, тож в громаді проводиться робота із створення належних умов для успішного розвитку аграрної сфери, ефективного використання земельних ресурсів, у населених пунктах громади організовано громадське обговорення питань створення та належного облаштування громадських пасовищ.

Попереду в нас ще багато роботи, сьогодні зроблено тільки перші кроки на шляху розвитку та зміцнення нашої громади, яка, я впевнений, буде успішною. Для всіх нас важливо, щоб запанував мир на українській землі, щоб ми змогли пройти випробування пандемією, щоб наші родини оминало лихо, щоб у кожному домі оселилося добро і щастя.

 

Жидачівський міський голова          Володимир ЛЕВКО

 

 

Додати коментар: