gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПЛАНУВАННЯ РОБОТИ КОМУНАЛЬНИКІВ (28.01.2019р.) Друк
Понеділок, 28 січня 2019, 11:23

mkp

28 січня 2019 року відбулася робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств, яку провів міський голова м. Жидачева Володимир Левко. Йшлося про оперативне реагування працівників комунальних підприємств на звернення громадян та було заплановано важливі роботи на найближчі дні.

Було наголошено на зборі інформації щодо технічної можливості відключення багатоквартирних будинків на вул. Зеленій від централізованого опалення. Продовжуватимуться роботи з прокладки нового водогону, працівники МВУКГ – кронуватимуть дерева.

Володимир Семенович ознайомив присутніх з розпорядженням про реєстрацію звернень мешканців Жидачева щодо якості води і водопостачання.

Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук розповів про нараду на тему розвитку комунального господарства, яка відбулася у Львівській обласній раді. Корисною для керівників комунальних підприємств міста були поради щодо вирішення претензійних питань відносно боржників за спожиті комунальні послуги.

 

 

 

 

Додати коментар: