gototopgototop
ПЛАНУВАННЯ ВАЖЛИВИХ РОБІТ (18.06.2019р.) Друк
Вівторок, 18 червня 2019, 10:45

mkp 18 червня 2019 року на черговій нараді з керівниками міських комунальних підприємств міський голова м. Жидачева Володимир Левко проаналізував стан проплат боргу населення перед МКП «Жидачівтеплокомуненерго» за надані послуги. Як повідомив директор цього підприємства Ігор Возний, протягом тижня за спожите тепло надійшло на рахунки «Жидачівтеплокомуненерго» заборгованих 42 тис. грн.

Керівник МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль інформував про завершення ремонтних робіт на вулицях Б Хмельницького і М. Шашкевича (біля церкви Всіх Святих). Йшлося про методи й заходи щодо зменшення втрат води у комунальних будинках.

Серед основних робіт на цей тиждень – підключення до каналізаційної мережі будинків на вулицях І. Котляревського, частини В. Чорновола, Надбережній, де планується проведення ремонту дорожнього полотна, і підготовка міста до храмового празника (неділя, 23 червня), організація вуличної торгівлі.

З 1 червня 2019 року вступив у дію закон про нарахування пені за невчасну проплату за послуги комунальних підприємств, тож міський голова наголосив на тому, щоб споживачі були поінформовані про це.

 

 

Додати коментар: