gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2019-2020 рр. Друк
Вівторок, 05 листопада 2019, 14:06

Zapisati12_1

 

     З 1 жовтня 2019 року розпочалось призначення субсидії на опалювальний період 2019-2020 років. За розясненням нововведень та додатковою інформацією для мешканців нашого міста щодо порядку надання субсидії ми звернулися до заступника начальника управління соціального захисту населення Олійника Тараса Степановича.

   Варто знати, говорить Тарас Степанович, що у громадян, в яких цього року у неопалювальний період  не відбулося жодних змін у домогосподарствах, нарахування  субсидії в опалювальний сезон працівниками соціального захисту буде проведено автоматично, без подання повторної заяви та  декларації до управління соціального захисту населення. Коли ж такі зміни є, то необхідно подавати нову заяву та декларацію.

     Багато мешканців міста звертається за призначенням житлової субсидії, коли члени родини зареєстровані за вказаною адресою, проте з тих чи інших причин роками не проживають у квартирах, будинках. У цих випадках на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов заявника домогосподарства заява заявника розглядається та приймається рішення районної комісії щодо відмови чи надання субсидій.

         Саме ж призначення та нарахування субсидії на оплату житлово – комунальних послуг на опалювальний період не змінилося. Наразі зберігається 2 способи виплати субсидії: в грошовій готівковій формі та грошовій безготівковій формі, а це - через АТ «Ощадбанк» та інші банківські установи.

         Житлова субсидія не призначатиметься, якщо управління соціального захисту населення отримає інформацію про наявність простроченої понад один місяць заборгованості з оплати житлово – комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів (340 грн.) доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії. 

     Слід зазначити, що  у серпні поточного року уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 38 уповноважених  банків на здійснення соціальних виплат. А тим громадянам, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті ними раніше рахунки в Ощадбанку. Коли ж субсидіант  бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соціального захисту населення. Разом із відповідною заявою необхідно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

       Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту. А ось домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.                                                          

       Водночас Олійник Тарас Степанович повідомляє громадян і про додаткові зміни щодо призначення субсидій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2019 року №878, а саме:

- під час призначення житлової субсидії не враховуються доходи одного з подружжя в разі, коли вони зареєстровані окремо, якщо обом більше 60 років і вони проживають у сільській місцевості або селищі міського типу.

      

 

                         Хто ж не має права на комунальну субсидію?
 

     Через нові правила нарахування житлово-комунальних компенсацій в 2019 році, право на отримання субсидії втратили наступні категорії громадян:

ü володарі автомобілів, з дня випуску яких пройшло менше 5 років. Виняток становлять мопеди, причепи та машини, видані соцорганами;

ü особи, які протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією отримали спадщину або іншим законним спосіб набули право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб вартістю понад 50 тис. грн;

ü власники житлових приміщень з великою квадратурою: площа квартири перевищує 120 кв. м, а будинку — 200 кв. м. Обмеження не поширюється на дитячі будинки сімейного типу, прийомні та багатодітні сім’ї;

ü особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні.

 

 

 

      

 

 

 

Додати коментар: