gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту ДПТ у м. Жидачеві на вул. Шашкевича М., 99/13 Друк
Понеділок, 05 жовтня 2020, 16:17

15

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту детального плану території

у м. Жидачеві на вул. Шашкевича, 99/13

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою ознайомлення членів територіальної громади міста Жидачева з проєктом детального плану території для зміни функціонального призначення житлового приміщення на нежитлове приміщення під розміщення магазину з влаштуванням окремого входу на вул. Шашкевича М., 99/13 в м. Жидачеві (далі – проєкт ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Метою проєкту є зміна функціонального призначення житлового приміщення – квартири, що розміщена на першому поверсі пятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, у нежитлове приміщення, в якому планується влаштувати торговий обєкт – магазин. Проєктом детального плану території передбачається окремий вхід у магазин з вулиці з метою унеможливлення перетину комерційного та житлового функціонування приміщень.

Зауваження та пропозиції до проєкту ДПТ надсилати на поштову адресу: 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича М., буд. 2, Жидачівська міська рада, та електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Проєкт ДПТ розміщено 05.10.2020 р. на офіційному вебсайті Жидачівської міської ради: meriya-zhydachiv.lviv.ua в меню: головна – оголошення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань будуть прийматися до 10 год. 23 листопада 2020 року.

Зауваження і пропозиції подаються на поштову чи електронну адресу із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог діючого законодавства.

 

Додати коментар: