gototopgototop
     Податки і збори на території міста Жидачів на 2017 рік: - єдиний податок (тут); податок на не рухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут); - плата за землю (тут); - транспортний податок (тут); - туристичний збір (тут) ***  Про виконання міського бюджету за 2016 рік (тут) *** Повідомлення про зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (тут) *** Увага! з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місяць - 3200 грн., мінімальний страховий внесок в пенсійний фонд - 704 грн. *** Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) 

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 вер   жовтень 2017   лис

нпвсчпс
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Julianna Willis Technology
ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ЗАХОРОНЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У ЖИДАЧЕВІ Друк
Вівторок, 16 травня 2017, 17:11

-gromadski-sluhaniya150517-

15 травня у Жидачеві відбулося публічне обговорення питання захоронення на міському сміттєзвалищі твердих побутових відходів зі Львова і прилеглих до міста Жидачева населених пунктів району.


У громадських слуханнях в залі засідань Жидачівської районної ради на вул.Шашкевича, 2 взяли участь міський голова м. Жидачева В. Левко, заступник міського голови, голова дорадчого комітету з провадження громадських слухань Я.Гаврильчук, секретар міської ради, відповідальна за проведення громадських слухань О.Лешков’ят, директор приватного підприємства «Гігаджоуль» К. Чернер, заступник директора приватного підприємства «Гігаджоуль» О.Куцела, депутати районної, міської рад, представники громадських організацій, мешканці міста Жидачева та Львова.

На обговорення також прибули депутат Львівської міської ради, радник міського голови м.Львова І. Рудницький, представники Львівської ОДА: начальник структурного відділу департаменту екології та природних ресурсів Н. Сорока і керівник управління департаменту житлово-комунального господарства Т. Зозуля, керівник ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» О. Годунько.

Представники зі Львова розповіли присутнім про місцеве сміттєве лихо і звернулися з проханням допомогти львів’янам вирішити надскладну ситуацію та дозволити захоронення на полігоні Жидачева певної кількості твердих побутових відходів з обласного центру.

-gromadski-sluhaniya150517-1


-gromadski-sluhaniya-9

Мешканців турбувало питання результатів ймовірної співпраці зі Львовом, а саме значне розширення території захоронення сміття, його сусідство з міським водозабором, зменшення відстані від сміттєзвалища до річки Стрий, вплив на екологію міста тощо. Говорили про стан сміттєзвалища у місті, його перспективи.

Певна річ, більшість у залі розуміла, що кошти, які Жидачів може отримати відповідно до укладеного зі Львовом договору, неабияк допомогли б його розвитку. Адже вже зараз міський полігон потребує значних інвестицій для серйозної роботи по рекультивації території – зменшенню площі захоронення. Його власник – Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат, тільки запрацював і надій на те, що підприємство зараз вкладатиме кошти на впорядкування сміттєзвалища, мало.


-gromadski-sluhaniya-150295

Жидачівське сміттєзвалище за останні пів року значно змінилося в кращу сторону і це завдяки коштам, що отримує місто за захоронення тут відходів зі Львова від літа минулого року.

Угода ж зі Львовом може вирішити чимало питань, зокрема, покращити ситуацію на полігоні Жидачева.

Найважливішим для нас є безпека мешканців, охорона їхнього життя і здоров’я. Тому міська рада звернулася до відповідних служб з запитом про можливість полігону  згідно нормативів приймати певний додатковий об’єм відходів.

На громадських слуханнях також обговорювалося питання прийняття відходів від сусідніх населених пунктів і пропозиція австрійського інвестора щодо оренди міського полігону для складування відходів з подальшою рекультивацією території із застосуванням новітніх технологій.

Завершилися загальноміські слухання рейтинговим голосуванням по кожному конкретному питанню.

-gromadski-sluhaniya150517-7

Відтак присутні більшістю голосів дали попередню згоду на продовження договору по захороненню львівського сміття у такому режимі, як це відбувалося досі - двічі на тиждень по 2 сміттєвози, та вирішили підтримати сусідні населені пункти і дозволити захоронення відходів з цих територій на міському полігоні.


Якими будуть остаточні рішення громади Жидачева стане відомо на позачерговому засіданні сесії Жидачівської міської ради.

-gromadski-sluhaniya150517-2


-gromadski-sluhaniya150517-6

-gromadski-sluhaniya150517-5

-gromadski-sluhaniya150517-0

Додати коментар:

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити