gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПРО ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ КОМУНАЛЬНИКІВ (29.01.2018 р.)

mkp 29 січня 2018 року на черговій нараді з керівниками міських комунальних підприємств м. Жидачева міський голова Володимир Левко чітко окреслив важливі роботи, над якими повинні працювати найближчим часом комунальники.

Було наголошено на належному виконанні фінансових планів 2018 року, а також на утриманні і відповідній оплаті праці спеціалістів, без яких не можуть належно працювати комунальні підприємства.

Директору МКП «Жидачівводоканал» Ігорю Ковальцю було доручено завершити коригування проектно-кошторисної документації, яка стосується каналізування мікрорайону Прибережного, і подати її на експертизу.

Серед найважливіших – питання, пов’язане з виносом водогонів за межі території ПАТ «ЖЦПК». Для цього потрібно буде розробити програму надійності постачання якісної питної води – починаючи від свердловин, закінчуючи будинками споживачів». Крім того, в найближчий час розглядатимуть питання заміни водопровідних мереж вул. Фабричної.

Володимиру Петрінцю, начальнику МВУКГ, було доручено розробити належну програму з благоустрою, а також проводити аналіз кожної проектно-кошторисної документації, яку подають розробники – виконавці робіт.

Йшлося про капітальний ремонт тротуару частини вул. М. Грушевського і фінансування цих робіт, про прибирання прилеглих територій, а також про інформування мешканців Жидачева щодо сортування твердих побутових відходів й благоустрій контейнерних майданчиків.

Додати коментар: