gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНИКІВ (11.06.2018р.)

mkp 11 червня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств.

Директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» Ігор Возний інформував про стан розрахунків споживачів за спожите тепло в минулому опалювальному періоді та зменшення кількості боржників.

Директор МКП «Жидачівводоканал» Ігор Ковалець розповів про каналізування вул. Надбережної. Мер міста проаналізував відновлену роботу з прокладання каналізації у мікрорайоні «Прибережний» і наголосив, що вона потребує щоденного контролю. Йшлося і про потребу в активнішій співпраці з мешканцями міста щодо підключення домогосподарств до новозбудованих каналізаційних колекторів.

Начальник МВУКГ Володимир Петрінець говорив про завершальні роботи з благоустрою вулиці Каштанової та прибудинкової території на вул. Мазепи, 10а, де буде додатково облаштовано стежку від цієї багатоповерхівки до вул. Лепкого.

Володимир Левко наголосив на потребі продовжити роботи з впорядкування стадіону «Авангард» і встановлення нових сидінь для вболівальників. Окремо йшлося про наведення ладу на діючому кладовищі, прибирання забутих могил і облаштування проїздів.

Цього тижня плануються зустрічі з мешканцями міста щодо благоустрою вул. Сковороди, прибудинкових територій (вул. Лепкого, 43, Галицького, 2) та каналізування (мікрорайон «Прибежний»).

Додати коментар: