gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНИКІВ (2.07.2018р.)

mkp 2 липня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств.

Головний інженер МКП «Жидачівводоканал» Василь Брухаль інформував про продовження робіт з каналізування мікрорайону «Прибережного», де зараз спеціалісти працюють над прокладанням каналізаційного колектора на вул. Б. Хмельницького. Йшлося про планування заміни частини водопроводу на вул. Січових Стрільців та І. Котляревського.

Начальник Жидачівського МВУКГ повідомив, що працівники цього підприємства проводять підготовку території берега річки Стрий до Удеч-фесту «Івана Купала» . Серед основних робіт також ремонт даху комунального будинку №10 на вул. Зеленій та відновлення оглядового майданчика в ландшафтному заказнику «Базиївка», ремонт частини тротуару на вул. М. Шашкевича і благоустрій прибудинкових територій.

Заступник міського голови Ярослав Гаврильчук інформував про те, що у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт на ГРС «Жидачів» буде повністю припинено подачу газу до міста Жидачева з 9.00 год 4 липня (середа) до 17.00 год. 5 липня 2018 року (четвер).

 

 

 

Додати коментар: