gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПРО РОБОТУ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

mkp 9 жовтня  міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів нараду з керівниками міських комунальних підприємств. У ході діалогу директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» інформував про готовність до початку опалювального сезону, теплових мереж міста та про обігрів місць загального користування комунальних будинків Жидачева.

Керівник МКП «Жидачівводоканал» Ігор Ковалець повідомив про те, що 11 жовтня буде проведено очистку водопровідних мереж міста та планове хлорування води. Того дня з 8 до 13 години  буде припинено подачу води споживачам міста, а 12 жовтня  вода не буде придатна для споживання (через хлорування). Йшлося і про підключення до загальноміської каналізаційної мережі тих  домогосподарств, що розміщені на вулицях, де нещодавно було проведено каналізування.

Начальник Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства Володимир Петрінець говорив про перевірку комунальних будинків на готовність до зими та про благоустрій території, прилеглої до Замкової Гори, кудою буде йти урочиста хода 14 жовтня, у День захисника України.

Додати коментар: