gototopgototop
ПРО ВАЖЛИВІ ПОДІЇ Друк
Середа, 24 листопада 2021, 09:33

narada_20211123

23 листопада перший заступник міського голови Ігор Процан провів нараду з обговорення питань підготовки до відзначення важливих подій, дат і свят у листопаді-грудні 2021 року. Мова також йшла про планування роботи з підготовки до відзначення важливих подій, дат і свят у 2022 році.

Розглянуто, зокрема, питання відзначення Дня памяті жертв Голодомору в Україні. 27 листопада, о 16 год., у м. Жидачеві, на літній сцені МБК «Удеч», з дотриманням протиепідемічних карантинних вимог, заплановано вшанування памяті жертв Голодомору. Мешканці громади 27 листопада, о 16 год., також долучаться до проведення Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Завершальний місяць 2021 року буде наповнений багатьма подіями, проведенням, зокрема, благодійних акцій напередодні Дня Святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят. Напередодні Дня Святого Миколая, 17 грудня, о 17 год., у м. Жидачеві, біля літньої сцени МБК «Удеч», заплановано відкриття головної ялинки громади.

Учасники наради висловили думки та пропозиції щодо організації та проведення в громаді благодійних акцій для дітей із залученням меценатів та спонсорів, узгодили основні питання відзначення важливих подій, дат і свят у грудні 2021 року та в січні 2022 року.

 

Додати коментар: