gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО Друк
Четвер, 10 березня 2016, 17:48

vud-zem-ato-1 10 березня у Жидачівській міській раді відбулася зустріч міського голови м. Жидачева Володимира Левка з учасниками бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції (надалі – учасники АТО), та членами їх сімей, котрі є претендентами на отримання земельної ділянки на території міста Жидачева під індивідуальну житлову забудову. Володимир Семенович розповів, що сьогодні у міську раду поступило 45 заяв на отримання земельних ділянок від військових, котрі воювали, чи воюють на сході України. Для учасників АТО виділення земельних ділянок згідно розробленого і затвердженого детального плану забудови передбачено на території „За лікарнею”. Крім цього на стадії розроблення детальний план резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) „За переїздом”.

Ольга Лешков’ят, секретар Жидачівської міської ради, ознайомила присутніх з проектом Порядку надання вільних земельних ділянок на території м. Жидачева під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, і сім’ям загиблих військовослужбовців та з процедурою відведення таких ділянок.

Учасників зустрічі цікавили питання черговості отримання землі під забудову, отримання статусу учасника бойових дій тими військовими, котрі перебувавали, або ж перебувають на передовій у добровольчих батальйонах. Адже на сьогодні лише 18 учасників АТО – мешканців міста мають документ, що посвідчує їх статус учасників бойових дій.

Під час діалогу було детально обговорено проекти рішень, що регламентують порядок надання земельних ділянок учасникам АТО. Внесені пропозиції розглядатимуться на черговій сесії міської ради.

Йшлося також про назву ще однієї вулиці на території „За лікарнею”, яку учасники АТО пропонують назвати іменем земляка, котрий загинув на передовій, – Мар’яна Козака.

vud-zem-ato-2

vud-zem-ato-3

Додати коментар: