gototopgototop
ПРО ВИДІЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК УЧАСНИКАМ АТО Друк
Четвер, 10 березня 2016, 17:48

vud-zem-ato-1 10 березня у Жидачівській міській раді відбулася зустріч міського голови м. Жидачева Володимира Левка з учасниками бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції (надалі – учасники АТО), та членами їх сімей, котрі є претендентами на отримання земельної ділянки на території міста Жидачева під індивідуальну житлову забудову. Володимир Семенович розповів, що сьогодні у міську раду поступило 45 заяв на отримання земельних ділянок від військових, котрі воювали, чи воюють на сході України. Для учасників АТО виділення земельних ділянок згідно розробленого і затвердженого детального плану забудови передбачено на території „За лікарнею”. Крім цього на стадії розроблення детальний план резервної території мікрорайону садибної забудови (індивідуальної житлової забудови) „За переїздом”.

Ольга Лешков’ят, секретар Жидачівської міської ради, ознайомила присутніх з проектом Порядку надання вільних земельних ділянок на території м. Жидачева під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, і сім’ям загиблих військовослужбовців та з процедурою відведення таких ділянок.

Учасників зустрічі цікавили питання черговості отримання землі під забудову, отримання статусу учасника бойових дій тими військовими, котрі перебувавали, або ж перебувають на передовій у добровольчих батальйонах. Адже на сьогодні лише 18 учасників АТО – мешканців міста мають документ, що посвідчує їх статус учасників бойових дій.

Під час діалогу було детально обговорено проекти рішень, що регламентують порядок надання земельних ділянок учасникам АТО. Внесені пропозиції розглядатимуться на черговій сесії міської ради.

Йшлося також про назву ще однієї вулиці на території „За лікарнею”, яку учасники АТО пропонують назвати іменем земляка, котрий загинув на передовій, – Мар’яна Козака.

vud-zem-ato-2

vud-zem-ato-3

Додати коментар: