gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ (23.06.2020 р.) Друк
Середа, 24 червня 2020, 16:38

vid_24.06.20

Пандемія СОVID-19 не припиняється, а кількість хворих збільшується щодня як у Львівській області, так і на Жидачівщині. За інформацією КНП «Жидачівська ЦРЛ» у нашому районі зафіксовано 13 нових випадків захворювання на COVID-19. Згідно з даними ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» 23 червня 2020 р. отримано позитивні результати у жителів таких населених пунктів: с. Лівчиці – 4, с. Кам’яне – 4, по одному випадку – м. Жидачів, с. Вовчатичі, с. Заболотівці, с. Туради, с. Тейсарів

Отже станом на 10 год. 24 червня 2020 р. на території Жидачівського району зареєстровано 31 випадок захворювання на COVID-19. З них - 6 хворих одужали (отримано 2 негативних результати); 2 хворих померли. Решта пацієнтів в задовільному стані, знаходяться на амбулаторному лікуванні. Усі контактні особи на самоізоляції.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію й на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів КМУ» міський голова Жидачева 23 червня 2020 р. видав відповідне розпорядження № 105 «Про забезпечення виконання   протиепідемічних заходів на території м. Жидачева (із змінами)». У ньому йдеться: про забезпечення виконання вимог постанови КМУ від 17 червня 2020 р. № 500, зокрема щодо встановлення карантину з 22 червня по   31 липня 2020 р. та внесення змін до розпорядження міського голови від 23 березня 2020 р. № 44 «Про додаткові заходи по запобіганню поширенню на території м. Жидачева гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з розпорядженням на період дії карантину робота апарату Жидачівської міської ради розпочинається о 8 годині, а центру надання адміністративних послуг о 10 годині.

Під час карантину забороняється: перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно; перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус; не дозволено самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра.

Заборонено діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У документі також йдеться про те, що з 23 червня 2020 р. дозволяється здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом, зокрема пасажирських перевезень в кількості не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Детальніше з розпорядженням можна ознайомитися за посиланням:

http://zhydachiv-meriya.lviv.ua/normatuvni-aktu/rozporyadzhennya-miskogo-golovu/pro-zabezpechennya-vukonannya-protuepidemichnux-zaxodiv-y-m-zhudachevi

Додати коментар: