gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПРО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ COVID-19 Друк
Четвер, 26 березня 2020, 17:27

slide-0___2

                                     

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ М. ЖИДАЧЕВА!

 

                            ПРОШУ ВАШОЇ УВАГИ!

 

Звертаюсь до вас з приводу сьогоднішньої ситуації щодо запобігання поширення коронавірусу COVID-19.

Змушений константувати, що вчора, 25 березня, з діагнозом: гостра респіраторна інфекція і підозрою на коронавірус (?) у Львівську обласну інфекційну лікарню скеровано мешканця м. Жидачева,1989 року народження, який в перших числах березня повернувся з Польщі.

Про результати лабораторних обстежень ми повідомимо громаду міста. Щиро бажаємо нашому мешканцю якнайшвидшого одужання.

Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 24 квітня 2020 року і ввів режим надзвичайної ситуації на території усієї України.

Закликаю всіх до усвідомленого безумовного виконання профілактичних протиепідемічних заходів.

У місті припинена вулична торгівля, суттєво зменшено скупчення людей, налагоджено дозволену торгівлю з дотриманням заходів по карантину. Всім дякую за порозуміння.

Водночас нагальною залишається вимога дотримання умов самоізоляції на визначений період прибулих з-за кордону та тих осіб, які контактують з ними. Не ризикуйте своїм здоровям.

При ознаках гострих респіраторних захворювань звертайтесь до своїх сімейних лікарів. Це зупинить епідемію та врятує життя багатьох.

Так, найголовнішим для нас є здоровя і безпека кожного мешканця міста.

Але поряд з цим, дотримуючись умов карантину, ми повинні зберегти бізнес, забезпечити роботу підприємств, організацій.

Звертаюсь до всіх керівників: будьте відповідальними, не скорочуйте працюючих, не відправляйте їх в неоплачувані відпустки, бережіть людей. Епідемія пройде. Нормальний ритм життя продовжиться. Діймо так, щоб нікому не було соромно за свої вчинки під час надзвичайної ситуації.

Кабінет Міністрів України зняв запроваджену на час карантину заборону зі здійснення певних видів діяльності

Дозволяється торгівля ветеринарними препаратами, насінням, садівними матеріалами, агрохімікатами, оптова торгівля продтоварами, робота станцій техобслуговування та інші. З конкретними змінами щодо господарської діяльності ви можете ознайомитись на офіційному вебсайт міської ради.

Особливої уваги і підтримки потребують одинокі громадяни, малозахищені жителі міста. Прошу громадські організації, волонтерів, підприємницькі структури, всіх небайдужих про підтримку цієї категорії мешканців.

Міська рада із залученням працівників соціальних служб протягом найближчих днів забезпечить одиноких і малозахищених мешканців продуктовими наборами.

Ситуація в Україні складна. Мова йде не просто про здоровя, а й про життя. Перебудуймо свою психологію і зробімо кожний висновок для себе.

Давайте дарувати один одному надію та віру в те, що ми впораємось з цим випробуванням.

 

 БЕРЕЖІТЬ ОДИН ОДНОГО!

  БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!                                                   

Міський голова Жидачева

Володимир ЛЕВКО

Додати коментар: