gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Карти міста Жидачева

Календар новин

 кві   травень 2019   чер

нпвсчпс
   1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Julianna Walker Willis Technology
ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ Друк
Четвер, 09 серпня 2018, 15:05

osbb9 серпня 2018 року відбулася зініційована міським головою м. Жидачева Володимиром Левком зустріч зі Старшими по будинку та активними мешканцями міста щодо реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Володимир Семенович запропонував висловити свої міркування щодо виконання Закону, відзначив, що вже сьогодні є багато мешканців, які дбають про будинок, в якому живуть, про благоустрій прибудинкової території, але є ще багато байдужих жителів, які вважають, що умови для комфортного проживання повинен створювати хтось інший.

Начальник житлового фонду Жидачівського МВУКГ Ольга Йонка відзначила, що на реалізацію Закону, на впровадження його вимог було відведено багато часу, проте на сьогодні він власниками квартир багатоквартирних будинків у м. Жидачеві не виконується. Мешканці не подають пропозицій щодо визначення форми управління будинком, у якому вони проживають, не проявляють ініціативи в питаннях договірних відносин, що виникають в процесі реалізації прав та виконання обов’язків власників квартир та нежитлових приміщень як співвласників багатоквартирного будинку.

Юрист Жидачівського МВУКГ Ірина Возна акцентувала увагу на тому, що за прикладом Литви і Польщі найближчим часом мешканці змушені будуть здійснювати управління будинком самостійно, керуючись Законом, який діє з 1 липня 2015 року і який визначає особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, регулює правові, організаційні та економічні відносини, пов’язані з реалізацією прав на виконання обов’язків співвласників багатоквартирного будинку щодо його утримання та управління. Пані Ірина зазначила, що у разі, якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюватиметься управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим комітетом міської ради. Мешканці повинні усвідомити, що Закон зобов’язує їх визначити форму управління будинком, і цей процес є незворотнім.

Обговорюючи існуючі проблеми та шляхи їх вирішення, присутні висловлювали свої пропозиції щодо прибирання та утримання прибудинкових територій, територій вздовж доріг і вулиць, використання нежитлових приміщень багатоквартирних будинків, що є у спільній власності власників квартир, і таких, що перебувають у приватній власності фізичних та юридичних осіб, розпорядження землями прибудинкової території. Всі ці пропозиції реальні – просто для їх втілення необхідно стати справжніми господарями будинку і для цього настав найвищий час.

 

Для довідки. Всі юридичні консультації та пакет документів, необхідний для визначення форми управління (управителя) багатоквартирним будинком, можна отримати у Жидачівському міському виробничому управління комунального господарства (м. Жидачів, вул. Кобзарева, 19).

Телефон: (03239) 3-15-02

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 8.00 год до 17.00 год., обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні.

Додати коментар: