gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2020 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)
ПИСЬМЕННИЦЯ ОКСАНА КУЗІВ З ТВОРЧИМ ВІЗИТОМ У НАШЕ МІСТО Друк
Середа, 27 лютого 2019, 20:43

kuziv19_2

Уже втретє тішить жидачівців своїм візитом відома письменниця, поетеса з Івано-Франківська, справжня художниця слова. Слова, котре може розігнати зневіру та сум і розтопити кригу - Оксана Кузів. Авторка двох поетичних збірок та вже трьох прозових видань плідно несе своє слово між люди.  На сценах театрів проходять вистави за її творами, на поезію покладена музика, її вірші звучать на радіо, у телепередачах, у соціальних мережах.  

       

  Пані Оксана постійно проводить зустрічі із своїми улюбленими читачами і 26 лютого 2019 року вона знову завітала у Жидачівську районну бібліотеку.

«Кожен, хто читав бодай один твір Оксани Кузів знає: кожне слово там міцне доцільне. І можна зовсім не знати нічого про автора, але кожен віршований чи прозовий текст сам говорить за неї: сильна духом, життєствердна жінка, яка водночас така світла, тендітна й ніжна…».  

   Цього разу  вона приїхала до нас з новими надбаннями поетичною збіркою «Задивлена у небо» та новим романом «Собача любов».

      Емоційним моментом було читання уривку з роману про непросту жіночу долю, яку читала директор Жидачівського Народного дому Олександра Максимів.

    Вірші, які так схожі на молитви. Вони нуртують і болять… Душевно звучала поезія, яку читала сама авторка, директор і учні Жидачівської гімназії ім. О. Партицького.

     На одному подиху присутні у залі  поринули у світ героїв романів та відчули дотик до душі завдяки поезії  разом з авторкою. У залі панувала любов, щирість, теплота, переживання.

Музичний сюрприз підготував для нашої гості зразковий вокальний ансамбль «Струмок» Жидачівського центру творчості (кер. Оксана Дахній).

kuziv19

kuziv19_5

kuziv19_6

kuziv19_4

kuziv19_1


 

 

Додати коментар: