gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

ПИТАННЯ СОРТУВАННЯ СМІТТЯ І ЯКОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ Друк
Середа, 23 серпня 2017, 12:29

voda2-3

23 серпня міський голова м. Жидачева Володимир Левко провів робочі наради щодо впровадження в місті роздільного збору сміття, а також щодо поліпшення якості водопостачання мікрорайону вул. Мазепи-Шкільна. У засіданнях взяли участь відповідальні працівники мерії, Міського виробничого управління комунального господарства ,керівники МВУКГ та начальник МКП «Жидачівводоканал».

Було підведено підсумки перших результатів впровадження пілотного проекту зі збору сміття, що підлягає вторинній переробці, до якого були залучені мешканці частини масиву «Гора». Міська рада уже закупила спеціальні контейнери для роздільного збору побутових відходів, які до 31 серпня будуть роздані дошкільним, навчальним закладам міста, бюджетним установам й лікарні. Йшлося і про збір та вивіз відсортованого сміття до збиральних пунктів, про облаштування під сортування контейнерів та про належне утримання контейнерних майданчиків.

Щодо поліпшення якості води мікрорайону вул. Мазепи-Шкільна було розглянуто кожне звернення мешканців цього масиву, які стосувалися в основному тиску подачі води, який залишається в нормі. Зокрема також було обговорено офіційне звернення жителів будинків 4, 4а на вул. Шкільній. Фахівці вирішують ці питання та зауважують, що якість самої води (її прозорість) поліпшилася.

Міський голова наголосив на тому, що думка мешканців є надзвичайно важливою, тому комунальники повинні оперативно реагувати на скарги споживачів й контролювати щоденно якість подачі води до комунальних багатоповерхівок.

Додати коментар: