gototopgototop
РОБОЧА НАРАДА (18.10.2021) Друк
Понеділок, 18 жовтня 2021, 14:25

NARADA181021

18 жовтня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду з обговорення питань підготовки до проведення 28 жовтня 2021 року сесійного засідання міської ради. Розглянуто також питання організації в населених пунктах громади громадських слухань щодо створення та забезпечення юридичного оформлення громадських пасовищ. Обговорено питання організації автобусного сполучення у населених пунктах громади.

Увагу було акцентовано на розгляді питань, які повязані із початком опалювального сезону. Перший заступник міського голови Ігор Процан та радник міського голови Ярослав Гаврильчук інформували про ситуацію із початком опалювального сезону в дошкільних установах. Йшлося про необхідність постійного моніторингу ситуації з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій на обєктахЖКГ. Про це йшлося такожі під час проведення наради із керівниками комунальних підприємств та в ході ознайомлення керівництва міської ради із ситуацією в установах освіти та дошкільних установах.

Розглянуто питання укладення договорів з газопостачальними компаніями на основі рішень КМУ. Обговорено питання внесення змін до показників бюджету Жидачівської міської територіальної громади на 2021 рік, організації навчального процесу у школах громади, розробки та затвердження посадових обов’язків місцевих старост на основі змін у чинному законодавстві.

Додати коментар: