gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2019 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут)

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Жидачівське ДОТГ

dotg-22-05-2015-1

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

Календар новин

 тра   червень 2019   лип

нпвсчпс
   1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Julianna Willis Technology
РОДИЧІ ЗА КОРДОНОМ? ПОТРІБНА СУБСИДІЯ

Potribna-Subsididia

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВА НА ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ДОМОГОСПОДАРСТВО, ДЕ ЧЛЕН ДОМОГОСПОДАРСТВА АБО ЧЛЕН СІМ’Ї ДОМОГОСПОДАРСТВА ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ, АЛЕ ПРОЖИВАЄ ЗА КОРДОНОМ

 

Постановою КМУ 329 від 27.04.2018 року передбачено: "Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства перебувають неофіційно за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами".

 

Приклад 1: За адресою зареєстровані батько та син. Син перебуває за кордоном, працює офіційно, сплачує податки та збори.

 

Чи буде батько мати право на призначення житлової особи із розрахунку на одну особу, на фактичну чисельність проживаючих, оскільки син проживає за кордоном.

 

Роз’яснення: У такому випадку мешканець квартири при оформленні субсидії, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з отримувачем. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають».

Але син повинен надати підтверджуючі документи, що не проживаєте разом з батьком - довідку з місця роботи, довідку про постійне місце проживання в іншій країні.

У разі неподання зазначених документів, необхідно задекларувати дохід сина та сплатити ЄСВ (єдиний соціальний внесок) за три місяці.

 

Приклад 2: За адресою зареєстровані мати та донька. Мати перебуває за кордоном, офіційно не працює.

 

Чи буде донька мати право на призначення житлової субсидії із розрахунку на одну особу, на фактичну чисельність проживаючих, оскільки мама проживає за кордоном.

 

Роз’яснення: Якщо особа, яка перебуває за кордоном задекларує свій дохід, сплатить ЄСВ за три місяці, субсидію розрахують за рішенням комісії.

 При цьому, в Декларації про доходи у розділі «склад сім’ї», повинен вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з отримувачем.

 

За матеріалами: https://zastavna.net

СохранитьСохранить

Додати коментар: