gototopgototop
    Про військову службу за контрактом (тут) ***   Місцезнаходження споруд для цивільного захисту населення: вул. І.Мазепи, 10 А (загальна площа 146 кв. м), вул. Друкарська, 6 (79,1 кв. м), вул. Друкарська, 8 (69,4 кв. м), вул. Я.Мудрого, 17 (23,8 кв. м), вул. Клубна, 1 (37,8 кв. м), вул. Клубна, 3 (37,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 9 (182,8 кв. м), вул. М.Шашкевича, 16 (100,7 кв. м), вул. М.Шашкевича, 17 (100 кв. м), вул. Грюнвальдська, 1 (76 кв. м), вул. Кобзарева, 8 (89,8 кв. м), вул. І.Франка, 40 (69 кв. м). ***   Посади "Родинне дерево" в м.Жидачеві (детальніше тут...) *** Місцеві податки і збори на території Жидачівської міської ради на 2021 рік: земельний податок (тут), орендна плата за землю (тут), податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (тут), єдиний податок (тут), туристичний збір (тут), транспортний податок (тут)

ВИБОРИ - 2020

vyboru-2015

Бюджет громадських ініціатив м.Жидачева


byudjet

Стежками "Базиївки"

stegkamu-bazuivku

Zhydachiv presentation

Presentation-Zhydachi-in-English

Для підписки на розсилку RSS новин введіть Ваш адрес електронної пошти:

Карти міста Жидачева

РОЗГЛЯНУТО ПРОЄКТИ МІСЦЕВИХ ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ Друк
Четвер, 25 лютого 2021, 21:21

progr_21

25 лютого Жидачівський міський голова Володимир Левко зустрівся з розробниками місцевих цільових програм. Керівники міський комунальних підприємств, установ, начальники відділів міської ради представили цільові програми, спрямовані на розвиток як установ, так і громади.

Володимир Семенович проаналізував проєкти програм, зазначивши, що усі програми є важливими. Так МКП "Жидачівводокал" у програми закладає вагомі заходи з заміни водопроводів, завершення каналізування мікрорайону "За переїздом", модернізації станції знезалізнення та очисних споруд.

Жидачівське міське виробниче управління комунального господарства програмами передбачає капітальний і поточний ремонт доріг територіальної громади та житлового фонду, проведення благоустрою міста.

На розгляд депутатських комісій,а згодом і сесії будуть також винесені програми з розвитку освіти, культури і спорту Жидачівщини, соціального захисту населення та підтримки певних категорій громадян, військо-патріотичного виховання учнівської молоді, міжнародної співпраці тощо.

Аналізуючи подані проєкти, міський голова наголосив на тому, що кошти на реалізацію проєктів будуть виділятися залежно від бюджетної спроможності громади. Крім того, до джерел фінансування варто залучати і кошти обласного бюджету, які заклала Львівська обласна рада на реалізацію цільових програм, а також брати участь у конкурсі проєктів місцевих ініціатив, залучати державні програми.

 progr_21_3

progr_21_1

 

 

Додати коментар: